РФ намагається посилити угруповання своїх військ поблизу Харкова – Генштаб ЗСУ

У Генеральному штабі ЗСУ повідомляють, що РФ намагається посилити угруповання своїх військ та продовжити утримувати свої позиції поблизу міста Харкова.

За даними Генштабу, на ізюмському напрямку основні зусилля окупантів зосереджено на утриманні зайнятих рубежів та позицій біля населених пунктів Суха Кам’янка, Сулигівка, Бражківка, Мала Комишуваха та Андріївка.

«Ворог намагається покращити тактичне положення, протягом доби здійснив спробу проведення наступально-штурмових дій та намагався просунутись вглиб населеного пункту Довгеньке. Успіху не має, зазнав значних втрат. Для посилення угруповання на зазначеному напрямку з території російської федерації переміщено підрозділи зі складу 106-ї повітряно-десантної дивізії», – йдеться у повідомленні.

Після завершення створення ударного угруповання та формування резервів війська РФ будуть намагатись відновити наступ у напрямку на Барвінкове та Слов’янськ, припускають у Генштабі.

Місто Харків регулярно зазнає обстрілів з боку російських військ.

16 квітня російські військові обстріляли два райони Харкова, використовуючи ракету «Калібр». Через обстріл загинули двоє мирних жителів, ще 18 отримали поранення.