Директор НАБУ вважає, що його відставки бажає «один олігарх»

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник вважає, що його відставки бажає «один олігарх», який організував проти нього кампанію з дискредитації. Про це Ситник заявив, звітуючи у Верховній Раді під час позачергового пленарного засідання 4 березня.

«Біля парламенту стоять фури, стоять люди, які оплачуються олігархом, який зараз перебуває за кордоном, який викрав 1,2 мільярда гривень. І замість того, щоб ці гроші повертати у бюджет, організовуються заходи біля НАБУ, біля парламенту, біля уряду», – сказав Ситник. 

«Інший приклад – кримінальна справа щодо «Приватбанку». Нещодавно генпрокурор акумулював усі справи в НАБУ. Зараз ці справи знаходяться на фінальній стадії. І лише відсутність експертиз відкладає на недалеке майбутнє прийняття цих рішень. Відповідно, всі ви знаєте, який олігарх здійснює медійну підтримку цих усіх заходів, який олігарх організовує збір підписів по парламенту», – зауважив директор НАБУ, не назвавши конкретного прізвища.

Ситник також вказав на справу «Укрнафти», де йдеться про збитки державі на суму 10 мільярдів гривень. За словами директора НАБУ, в цій справі триває «процедура узгодження підозр у цій справі, в тому числі і високопосадовцям».